Motor Lublin wygrywa z Podbeskidziem

bq8v1621 2024 02 28 200608

Piłkarze Motoru Lublin pokonali na wyjeździe Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:1 w zaległym spotkaniu 17. kolejki Fortuna I. ligi.

Wszystkie bramki padły w pierwsze połowie spotkania. Wynik otworzył w 37 minucie pomocnik Motoru Bartosz Wolski. Pięć minut później prowadzenie Motoru podwyższył Kacper Palacz.

Podbeskidzie jeszcze przed przerwą doprowadziło do kontaktu za sprawą bramki Daniela Mikołajewskiego w drugiej minucie doliczonego czasu gry. Gospodarze w drugiej części spotkania nie poszli jednak za ciosem i lublinianie zwyciężyli 2:1.

Dzięki tej wygranej Motor awansował na trzecie miejsce w tabeli. Żółto-biało-niebiescy zgromadzili do tej pory 38 punktów. Prowadząca Arka Gdynia oraz drugi GKS Tychy mają o dwa punkty więcej.

Teraz przed lubelską drużyną derbowe spotkanie z Górnikiem Łęczna, które odbędzie się w niedziele (03.03).