Trener Motoru: Nasza drużyna wróciła

dsc 9434 2023 05 01 084849

W 29. kolejce II ligi piłkarskiej Motor Lublin zremisował przed własną publicznością z Hutnikiem Kraków 1:1. W 29. minucie gospodarze objęli prowadzenie po golu Kacpra Wełniaka. W 76. wyrównał Kamil Głogowski.

CZYTAJ: Motor Lublin zremisował z Hutnikiem Kraków

Mimo straty punktów trener „żółto-biało-niebieskich” Goncalo Feio (na zdj.) stwierdził, że jest dumny z postawy swojego zespołu, który zaprezentował się znacznie lepiej niż przed tygodniem w przegranym spotkaniu z Wisłą Puławy: – Motor wrócił, bo tydzień temu to nie była nasza drużyna. Uważam, że było blisko fenomenalnej pierwszej połowy, gdzie powinno być już po meczu. Mieliśmy z 8 sytuacji, przeciwnik 0. W II połowie rywale częściej byli przy piłce, ale i tak sytuacje mieliśmy my, głównie z kontrataku. Ale w pierwszej sytuacji przeciwnik strzelił na 1:1. A później zaczęło się coś, co nie jest piłką nożną.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Motor ma 44 punkty i zajmuje 7. miejsce w tabeli, tracąc 2 punkty do lokaty barażowej w walce o awans do I ligi. Do końca sezonu pozostało 5 kolejek.