Wyjazdowe zwycięstwo Wisły Puławy po golu w doliczonym czasie

football gb683b0838 1920 2022 01 20 092245 750x375 2023 04 29 202654

Cenne zwycięstwo w 30. kolejce II ligi odnieśli piłkarze Wisły Puławy. W spotkaniu drużyn znajdujących się w strefie barażowej „Duma Powiśla” pokonała na wyjeździe KKS 1925 Kalisz 1:0.

Wisła już od 22. minuty grała w przewadze jednego zawodnika po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Daniela Kamińskiego. Wysiłki puławian by zdobyć gola były jednak nieskuteczne. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punków po rzucie rożnym, w 94 minucie zwycięską bramkę dla zespołu trenera Mariusza Pawlaka zdobył Przemysław Skałecki.

Niekoniecznie z gry swoich podopiecznych, lecz przede wszystkim z rezultatu, zadowolony był szkoleniowiec Wisły Mariusz Pawlak: – Nie byliśmy dzisiaj zespołem lepszym. Ale przyjechaliśmy tak naprawdę bez siedmiu zawodników i duży szacunek dla zespołu za sam wynik – mówił po spotkaniu trener Wisły.

Z dorobkiem 47 punktów Wisła zajmuje 5 miejsce w tabeli.