Wisła Puławy pokonała lidera tabeli

goal g47de5c8a3 1920 2023 03 12 185036

Drugoligowa Wisła Puławy w 22. kolejce rozgrywek pokonała na własnym stadionie lidera Kotwicę Kołobrzeg 2:1.

Podopieczni Mariusza Pawlaka na prowadzenie wyszli już w 26. minucie po bramce Przemysława Skałeckiego. Tuż przed przerwą wyrównał jednak Pawel Łysiak.

W drugiej połowie długo zanosiło się na remis, lecz w drugiej minucie doliczonego czasu gry bramkarza gości pokonał Dawid Retlewski.

To pierwsze zwycięstwo ,,Dumy Powiśla” w tym roku. Wcześniejsze dwa spotkania z Radunią Stężyca oraz Siarką Tarnobrzeg kończyły się bezbramkowymi remisami.

Wisła z 37 pkt. zajmuje obecnie piąte miejsce w tabeli 2. ligi. Motor Lublin, który wczoraj pokonał wicelidera rozgrywek – KKS 1925 Kalisz, ma 31 pkt. i jest ósmy.