Pogoń Siedlce pokonana. Motor zanotował czwarte zwycięstwo z rzędu

bq8v4267 2023 03 18 200045

Czwarte z rzędu zwycięstwo piłkarzy Motoru Lublin. W 23. kolejce 2-ligi „żółto-biało-niebiescy” pokonali Pogoń Siedlce 4:1. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania.

Wynik meczu w 60. minucie otworzył Arkadiusz Najemski. 3 minuty później na 2:0 podwyższył Kacper Wełniak. Goście odpowiedzieli w 67. minucie, gdy Łukasza Budziłka strzałem z dystansu pokonał Marcinho. Końcówka znów jednak należała do gospodarzy. W 84. minucie z karnego trzecią bramkę dla Motoru zdobył Rafał Król, a w doliczonym czasie gry rezultat ustalił Michał Król.

Ten ostatni tak podsumował rywalizację:

Na pomeczowej konferencji trener lubelskiej drużyny Goncalo Feio nie szczędził pochwał swoim podopiecznym:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Motor pozostał na ósmym miejscu w tabeli, ale powiększył dorobek punktowy do 34. To już tylko trzy mniej niż szósta w stawce Wisła Puławy, która jutro na wyjeździe zmierzy się z rezerwami Zagłębia Lubin.