Jarosław Hampel wygrał Mistrzostwa Piotra Protasiewicza

337386403 1384327419033778 2807983392072031151 n 2023 03 26 111639

Żużlowiec Platinum Motoru Lublin Jarosław Hampel wygrał Mistrzostwa Piotra Protasiewicza, które odbyły się w Zielonej Górze.

Protasiewicz z okazji zakończenia kariery zorganizował towarzyskie zawody, w których wystartowało wielu znakomitych żużlowców w tym inni zawodnicy Motoru. Bartosz Zmarzlik zajął trzecie miejsce a Dominik Kubera czwarte. Reprezentantów lubelskiego klubu rozdzielił Emil Sajfutdinow. Przy czym o drugiej lokacie decydowało losowanie. Hampel zgromadził 14 pkt, Zmarzlik 11, a Kubera 10. Cała trójka wystartuje dziś (26.03) w Bydgoszczy w Kryterium Asów. Początek turnieju o 17.00.

Inny żużlowiec Motoru Szwed Fredrick LIndgren startował w Wielkiej Brytanii i zajął 5 miejsce w turnieju Ben Fund Bonanza w King’s Lynn,