III liga: Chełmianka lepsza od Sokoła

pm avia pm221022 023 2023 03 29 201421

W zaległym meczu 19. kolejki III ligi piłkarskiej Chełmianka wygrała u siebie z Sokołem Sieniawa 4:2. Bramki dla gospodarzy strzelili Patryk Czułowski w 24., Sergiy Kulynych w 41., Krystian Mroczek w 64. i Oleh Marchuk w 83. minucie.

W środę (29.03) także dokończono spotkanie Wisłoki Dębica z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwotnym terminie zostało ono przerwane po pierwszej połowie ze względu na intensywne opady śniegu, przy prowadzeniu gospodarzy 2:0. Ostatecznie mecz ten zakończył się remisem 2:2.

W tabeli IV grupy III ligi prowadzi Wieczysta Kraków z 43 pkt., która o punkt wyprzedza Stal Stalową Wolę. Trzecie miejsce zajmuje Avia Świdnik – 40 pkt, a piąte Orlęta Radzyń Podlaski – 35 pkt. Podlasie Biała Podlaska – 29 pkt jest siódme, Chełmianka ma 26 pkt i jest 12, a Lublinianka z 16 pkt zajmuje szesnastą lokatę.