Zapaśnicze mistrzostwa w Pelpinie: Cement Gryf Chełm pierwszy, a Sokół Lublin trzeci w klasyfikacji drużynowej

300675068 733953604377770 3816888121998564158 n 2023 02 12 093702

Cement Gryf Chełm zajął pierwsze miejsce, a Sokół Lublin trzecie w klasyfikacji drużynowej międzynarodowych mistrzostw Polski w zapasach kobiet, które odbyły się w Pelplinie.

Złote medale wywalczyły zapaśniczki Cementu: Anhelina Łysak w wadze do 57 kg, Alicja Nowosad do 65 kg i Daniela Tkachuk w kategorii do 76 kg.

W wadze do 55 kg srebrny medal zdobyła Dominika Buss z Sokoła, a brązowy jej klubowa koleżanka Aleksandra Ufniarz.

Ponadto trzecie lokaty zajęły zawodniczki Cementu: Anastasiia Lebedieva (53 kg), Anastasiia Padoshyk (59 kg), Olha Padoshyk (62 kg) oraz Urszula Piotrowska z Armat Stoczek Łukowski (76kg).