Remis Motoru Lublin w sparingu ze Stalą Rzeszów

football g9faac5fa8 1920 2023 02 04 193757

Kolejny sparing w sobotnie południe rozegrali piłkarze Motoru Lublin przygotowujący się do wznowienia II ligi. W spotkaniu zamkniętym dla publiczności i mediów podopieczni trenera Goncalo Feio zremisowali z pierwszoligową Stalą Rzeszów 1:1.

Obie bramki padły z rzutów karnych. W 43. minucie jedenastkę dla Motoru wykorzystał Rafał Król, a tuż po przerwie strzałem z rzutu karnego Łukasza Budziłka pokonał Piotr Głowacki.

Spotkanie analizuje drugi trener Motoru Mateusz Stolarski:

Niedosyt po meczu odczuwał obrońca lubelskiej drużyny Sebastian Rudol:

Kolejny mecz kontrolny Motor Lublin rozegra w najbliższy piątek 10 lutego, a jego przeciwnikiem będzie Siarka Tarnobrzeg.

W innych sobotnich grach kontrolnych:

II-ligowa Wisła Puławy pokonała występujący klasę niżej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4:0. Dwa gole dla puławian zdobył Dawid Retlewski, a po jednym Mateusz Klichowicz i Dominik Banach.

Trzecioligowe Podlasie Biała-Podlaska wygrało z czwartoligowym Huraganem Międzyrzec Podlaski 4:0.

Inny z trzecioligowców uległ na wyjeździe uległ czwartoligowej Mazovii Mińsk Mazowiecki 1:3.

Z powodu opadów śniegu odwołano mecze Lubartowie, gdzie Chełmianka najpierw miała zagrać ze Świdniczanką, a potem z zespołem miejscowego Lewartu.

Na jutro na 14:00 w Lubartowie planowany jest sparing Avii Świdnik z Lublinianką.