Piłkarki Górnika Łęczna na turnieju w Portugalii

331489379 629650525834432 4600372171584556733 n 2023 02 16 080529

Piłkarska reprezentacja Polski kobiet do lat 19 przegrała z Islandią 2:4 w pierwszym meczu towarzyskiego turnieju rozgrywanego w Portugalii.

W spotkaniu wystąpiły trzy zawodniczki Górnika Łęczna. Milena Kazanowska i Julia Piętakiewicz rozegrały całą pierwszą połowę, a Katja Skupień przebywała na boisku do 60. minuty.

W kolejnym meczu podopieczne trenerki Katarzyny Barlewicz zmierzą się w sobotę (18.02) z Walią.

Pięć innych piłkarek Górnika: Jagoda Cyraniak, Anna Gliszczyńska, Inez Sikora, Emilia Szymczak i Sandra Urbańczyk uczestniczy w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 17, które odbywa się w Pruszkowie. Kadrowiczki rozegrały spotkanie kontrolne z ekstraligowym Sportisem KKP Bydgoszcz zakończone remisem 2:2. Cyraniak asystowała przy jednej z bramek.