Górnika Łęczna rozgromił Polonię

0y6a5051 2023 01 25 234325

Piłkarze pierwszoligowego Górnika Łęczna rozgromili trzecioligową Polonię Środa Wielkopolska 7:1 w sparingu podczas obozu w Opalenicy. Mecz rozegrano w formule czterech kwart, z których każda trwała 30 minut.

Dwie bramki dla łęcznian zdobył Łukasz Grzeszczyk, który przyznał, że on i jego koledzy pokazali odpowiednią jakość na boisku.

Po dwa gole zdobyli również Hubert Sobol i Karol Podliński, a jedno trafienie dołożył Miłosz Kozak.

– Wygrana cieszy, ale w tym momencie ważne jest co innego – mówi Sobol. – Fajnie, że udało się strzelić, ale my tutaj graliśmy ten sparing, żeby spełnić założenia taktyczne, wybiegać to. Fajnie, że mogliśmy zagrać.

W sobotę (28.01) na zakończenie obozu Górnik sprawdzi formę na tle swojego rywala z I ligi – Chojniczanki.