Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wschód Kultury – Inne Brzmienia

24 czerwca - 27 czerwca

Wschód Kultury – Inne Brzmienia
24-27 czerwca 2021
LUBLIN

Już 9 czerwca, od godz. 16.00 ruszają zapisy na wejściówki Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia! Wystarczy wejść na stronę internetową innebrzmienia.eu i wypełnić formularz.

W ostatni weekend czerwca za sprawą festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia Lublin ponownie rozbrzmiewać będzie doskonałą muzyką. Tegoroczna edycja festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia odbędzie się w Lublinie w dniach 24-27 czerwca 2021 i będzie to już 14. edycja Innych Brzmień i 8. pod marką Wschodu Kultury, czyli projektu realizowanego przez Narodowe Centrum Kultury ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz samorządy miast w Lublinie, Białymstoku i Rzeszowie. Idea Innych Brzmień pozwala prezentować artystów, dla których muzyka stanowi inspirację i nieustanne wyzwanie. Na festiwalowych scenach łączymy style i gatunki, zapraszając zarówno twórców, jak i publiczność w unikatową podróż, w trakcie której lista ulubionych artystów wszystkich naszych gości zdecydowanie się wydłuża. Pełny program można znaleźć na stronie internetowej Festiwalu Wschód Kultury – Inne Brzmienia.
W tym roku na festiwalu, ze względu na pandemię wirusa COVID-19, będą obowiązywały obostrzenia epidemiczne. Taka sytuacja nakłada na organizatorów obowiązek rejestracji uczestników, stąd konieczność wprowadzenia wejściówek. Ponadto trzeba będzie wypełnić deklarację dotyczącą stanu zdrowia, poddać się pomiarowi temperatury, a na terenie festiwalu nosić maseczki.

 

Organizatorzy Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival:
Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury, Miasto Lublin, Warsztaty Kultury w Lublinie oraz Kultura Dostępna.

 

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Krzysztof Żuk Prezydent Miasta Lublin

 

Patroni medialni: TVP Polonia, Polityka, wyborcza.pl, Radio Lublin, HIRO, nowamuzyka.pl, onet

 

Festiwal Wschód Kultury – Inne Brzmienia jest w sieci Keychange, co stanowi deklarację związaną z zapewnieniem równowagi płci 50:50 w programie festiwalu do 2022 roku.

Więcej informacji na temat festiwalu można znaleźć na: www.innebrzmienia.eu oraz www.nck.pl/projekty-kulturalne/projekty/wschod-kultury

 

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Wojciechowska    Dyrektor Programowy
Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival
a.wojciechowska@warsztatykultury.pl
tel./fax: 81 533 08 18
mobile: 600 977 068

Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
www.innebrzmienia.eu

Rafał Chwała
Dyrektor Artystyczny
Wschód Kultury – Inne Brzmienia Art’n’Music Festival
r.chwala@warsztatykultury.pl
tel./fax: 81 533 08 18
mobile: 600 422 113

Warsztaty Kultury w Lublinie
ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin
www.innebrzmienia.eu

 

Szczegóły

Start:
24 czerwca
Koniec:
27 czerwca
Wydarzenie kategoria:

Miejsce

Lublin,lubelskiePolska
Skip to content