Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Wakacyjny konkurs fotograficzny “Ruszamy w Polskę!”

28 sierpnia @ 08:00 - 5 października @ 17:00

Zapraszamy wszystkie lubelskie rodziny do udziału w wakacyjnym konkursie fotograficznym Ruszamy w Polskę! Konkurs organizowany w ramach Programu “Rodzina Trzy Plus”. Prześlijcie autorskie zdjęcie w wakacyjnym klimacie i wygrajcie cenne nagrody.

Jechać na urlop czy zostać w domu? Wielu z nas miało dylemat. Części z nas odwołano już zaplanowane wakacje i trzeba było wymyślić coś nowego. Część postanowiła pozostać w domu, a pozostali zmęczeni stresem i obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 ruszyli na wakacje w Polskę, tę bliską bądź tę nieco dalszą. Postanowiliśmy więc zapytać Was, lubelskie te duże i te małe rodziny, jak minęły wakacje? Czy były to długie godziny wodnych szaleństw nad morzem lub jeziorem, zwiedzanie polskich miast i miasteczek, rodzinny turniej gry w badmintona, kreatywne i beztroskie zabawy, długie spacery, nowe znajomości, wesoły taneczny wieczór, upragniony czas tylko dla siebie lub rodziny…?  Chcielibyśmy, żebyście nam o tym opowiedzieli, biorąc udział w konkursie fotograficznym Ruszymy w Polskę! Pokażcie, jak twórczo i kreatywnie spędziliście bądź jeszcze spędzacie to wyjątkowe lato. Pokażcie nam ciekawe miejsca, które znalazły się na waszej wakacyjnej trasie. Wybierzcie swoje ulubione wakacyjne zdjęcie i wygrajcie atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Na odpowiedzi czekamy do 5 października 2020 r.

Fotografię wraz z formularzem konkursowym (wypełnionym i podpisany odręcznie załączonym w postaci skanu lub zdjęcia) należy przesłać na adres trzyplus@lublin.eu

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (otwiera się w nowej karcie)

REGULAMIN

Wszelkie informacje na stronie lublin.eu

 

Szczegóły

Start:
28 sierpnia @ 08:00
Koniec:
5 października @ 17:00
Wydarzenie kategorie:
,
Strona internetowa:
https://lublin.eu/mieszkancy/rodzina/aktualnosci/ruszamy-w-polske-wakacyjny-konkurs-fotograficzny,168,1372,1.html

Miejsce

Urząd Miasta Lublin
Lublin,lubelskiePolska+ Google Map
Skip to content