Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Szkolny Festiwal Explory

12 grudnia 2023

Prezentacja3 scaled

12 grudnia w Zespole Szkół Elektronicznych w Lublinie odbędzie się Szkolny Festiwal Explory. To wydarzenie łączące ludzi świata nauki i biznesu ze społecznością szkolną. Festiwal daje przestrzeń młodym naukowcom, którzy mogą się rozwijać przy wsparciu autorytetów naukowych oraz przedsiębiorców. „Elektronik” po raz drugi organizuje wydarzenie, dając szansę młodym, utalentowanym ludziom, którzy tworzą projekty naukowe. Tegoroczna edycja jest otwarta także na projekty z innych szkół z województwa lubelskiego.

12 grudnia, podczas Finału zostaną one ocenione przez niezależne i dobrane pod kątem tematu projektu, profesjonalne Jury. Zwycięzcy otrzymują akredytację do Regionalnego etapu konkursu Explory organizowanego przez Fundację Zaawansowanych Technologii.

Festiwal wspierają: Prezydent Miasta Lublin, Marszałek Województwa Lubelskiego, Wojewoda Lubelski oraz Lubelski Kurator Oświaty. Z lubelskich uczelni: Politechnika Lubelska i Uniwersytet Marii Cuire-Skłodowskiej oraz lubelski oddział Polskiej Akademii Nauk. Z sektora przedsiębiorców wspierają nas: Fundacja Zaawansowanych Technologii, Wschodni Klaster Obróbki Metali i Wojewódzki Klub Techniki i Racjonalizacji.

W Festiwalu mogą wziąć udział uczniowie między 13 a 20 rokiem życia. Na stronie https://linktr.ee/zselexplory można zapoznać się z materiałami i złożyć wstępną aplikację klikając „Wstępne zgłoszenie zespołu uczniowskiego”.

 

 

Szczegóły

Data:
12 grudnia 2023
Kategoria Wydarzenie:
Skip to content