Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

„Prezentacja” – III wystawa Grupy Twórczej KONTRAST

15 grudnia 2023 @ 17:00 - 31 stycznia 2024 @ 17:00

PLakat KONTRAST.zm

Grupa Twórcza „Kontrast” – to twórcy zrzeszeni w Stowarzyszeniach  i Związkach Twórczych (FRP, ZPAF, ZPAP) zajmujący się czynnie fotografią artystyczną. Powstała w grudniu 2019 r. i działa w ramach Stowarzyszenia Kultura dla Zamościa. Siedzibą Grupy jest Zamojski Dom Kultury. Głównym celem  Grupy jest : promocja sztuki fotograficznej, prezentacja osiągnięć twórczych w fotografii artystycznej, promocja zamojskiej fotografii w środowisku ogólnopolskim, rozwój zamojskiego środowiska fotograficznego i popularyzację sztuki fotograficznej wśród młodzieży.

W skład Grupy wchodzą:  Stanisław Orłowski (ZPAF)   –   kierownik artystyczny,  Henryk Szkutnik (ZPAP), Waldemar Siatka (AFRP), Tadeusz Adamczuk (AFRP), Elżbieta Gnyp (ZPAP), Janusz Kapecki (AFRP), Katarzyna Sachajko (AFRP) i Mirosław Chmiel (AFRP) – prowadzący Grupę z ramienia Stowarzyszenia Kultura dla Zamościa.

Chcemy pokazywać swoją obecnością i twórczością świat w inny niecodzienny sposób, tworzyć coś co pozostaje w ludzkiej pamięci, by na naszych fotografiach czas się zatrzymał a fotografie choć na chwilę zatrzymały widza. Chcemy popularyzować piękno przyrody, krajobrazu, obyczajów, kultury i tego co nas otacza.

 

 

Details

Start:
15 grudnia 2023 @ 17:00
End:
31 stycznia @ 17:00
Event Category:

Venue

Hotel Zamojski
ul. H. Kołłątaja 2/4/6
Zamość, lubelskie Polska
+ Google Map
Skip to content