Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Choroby pandemiczne i epidemiczne- epidemiologia, badania kliniczne”

25 marca @ 09:00 - 17:00

OGOLNOPOLSKA KONFERENCJA NAUKOWA

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: „Choroby pandemiczne i epidemiczne- epidemiologia, badania kliniczne” odbędzie się 25.03 w formie on-line na platformie Zoom. Konferencja organizowana jest przez Studenckie Koło Naukowe przy Katedrze i Zakładzie Epidemiologii i Metodologii Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

Celem konferencji jest przybliżenie mechanizmu szerzenia się chorób i zakażeń o potencjale pandemicznym i epidemicznym oraz prezentacja postępów działań prewencyjnych, diagnostyki i strategii ich zwalczania. Będzie to okazja do wzbogacenia oraz wymiany wiedzy z zakresu zarówno epidemiologii jak i badań klinicznych. Wydarzenie jest skierowane do naukowców i studentów reprezentujących Uczelnie Wyższe z całej Polski zainteresowanych tematyką epidemiologii i szerzenia się chorób w społeczeństwie. Oficjalnym językiem konferencji będzie język polski. Uczestnictwo w konferencji możliwe jest zarówno w formie aktywnej jak i biernej. Aktywni członkowie mogą prezentować swoje prace w formie opisów przypadków, prac badawczych oraz prac przeglądowych.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres email: okn.epidemiologia@gmail.com. Termin nadsyłania abstraktów upływa 12 marca. Harmonogram wydarzenia będzie ustalony po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń. Udział w konferencji jest bezpłatny. Regulamin konferencji jak i inne przydatne informacje znajdują się na Facebooku Studenckiego Koła Naukowego przy Katedrze i Zakładzie Epidemiologii i Metodologii Badań Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

 

Szczegóły

Data:
25 marca
Godzina:
09:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

online
Lublin, lubelskie Polska + Google Map
Skip to content