Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Instytucja rodziny w polskim systemie prawnym”

14 stycznia @ 09:30 - 17:00

Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Instytucja rodziny w polskim systemie prawnym” organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS

14 stycznia 2022 r. za pośrednictwem MS Teams odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Instytucja rodziny w polskim systemie prawnym” organizowana przez Studenckie Koło Naukowe Prawników Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Rodzina stanowi podstawową, najmniejszą i jednocześnie najważniejszą formę życia społecznego. Zgodnie z założeniem organizatorów konferencja ma stanowić forum wymiany wiedzy i poglądów, przede wszystkim z prawa cywilnego, na sposoby ujmowania rodziny w polskim systemie prawnym.

Tematykę stanowi jedno z podstawowych zagadnień współczesnego, stale zmieniającego się, świata dlatego organizatorzy chcą zwrócić uwagę na skutki obecnie obowiązujących rozwiązań prawnych oraz kierunki rozwoju owej instytucji w obliczu przemian obyczajowych i społecznych.

Dlatego serdecznie zapraszamy do wysłuchania referentów, konferencja będzie odbywała się w godzinach 9:30-17:00.

Harmonogram oraz linki do poszczególnych paneli zostaną umieszczone dzień przed konferencją w wydarzeniu na Facebooku. Odnaleźć wydarzenie można poprzez fanpage Studenckiego Koła Naukowego Prawników UMCS.

Szczegóły

Data:
14 stycznia
Godzina:
09:30 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Lublin,lubelskiePolska

Organizator

Studenckie Koło Naukowe Prawników
Telefon:
796 224 888
Skip to content