Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Festiwal Gospel

3 grudnia 2023 @ 17:00 - 18:30

Plakat A2 42x594 cm wer internetowa dodatk logo 1 scaled

Międzynarodowy Festiwal Gospel odbędzie się 3 grudnia o godzinie 17:00. Festiwal muzyki, kultury i świętowania zapewnia niezapomniane doświadczenie jedności i różnorodności. Festiwal odbywający się na terenie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego obejmuje szereg urzekających spektakli, warsztatów i celebracji integracji międzykulturowej.

Uczestnicy wezmą udział we wciągającej podróży po Armenii, Nigerii, Tanzanii i wielu innych miejscach, odkrywając bogactwo tych różnorodnych kultur. Najważniejszym wydarzeniem festiwalu będzie wydarzenie poruszające duszę, jednoczące głosy z całego świata w podnoszącym na duchu świętowaniu harmonii i radości.

Uczestnicy będą świadkami znakomitych występów uznanych artystów, m.in.: Anyanyi Udongwo z Nigerii, Abrahama Diomande z Nowego Jorku, Ireny Obary z Ukrainy i wielu innych. Co więcej, festiwal to nie tylko rozrywka; to przestrzeń uhonorowania i wyróżnienia wybitnych zasług w budowaniu jedności i zrozumienia w Lublinie. Podczas ceremonii wręczenia nagród wyróżnione zostaną osoby i organizacje zaangażowane w promowanie dialogu międzykulturowego i harmonii społecznej.

Festiwal ma na celu inspirowanie, edukowanie i celebrowanie piękna różnorodności, jednocześnie uwzględniając wspólne wątki, które nas wszystkich jednoczą. Dzięki połączeniu elektryzujących występów, ciekawych warsztatów i uroczystości Międzynarodowy Festiwal Gospel zapewnia wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.

Szczegóły

Data:
3 grudnia 2023
Godzina:
17:00 - 18:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Lubelski Park Naukowo-Technologiczny S.A
Dobrzańskiego 3
Lublin, lubelskie Polska
+ Google Map
Skip to content