Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Konferencja „Zawody i kompetencje przyszłości”

30 października @ 16:30 - 22:00

fb 04

Konferencja „Zawody i kompetencje przyszłości” będzie pretekstem do dyskusji na temat etosu pracy, oczekiwań pracodawców wobec rynku pracy i wartości szkolnictwa zawodowego. Uczestnicy konferencji będą rozmawiać o zawodach przyszłości i kompetencjach pracowników, które będą najbardziej pożądane przez pracodawców.

 

Data wydarzenia to 30.10.2023 r., godz 16:30. Konferencja odbędzie się w centrum Lublina, w Hotelu Mercure Lublin Centrum, Al. Racławickie 12, 20-037 Lublin.

 

Poruszony zostanie temat znaczenia kompetencji w organizacjach, a przede wszystkim
znaczenia na rynku pracy kompetencji młodych osób, absolwentów szkół zawodowych, w tym uczelni wyższych.

 

Podczas konferencji wystąpi Marek Zuber, Ekonomista i analityk rynków finansowych oraz Marit Heimdal, reprezentująca naszego norweskiego partnera projektu – norweską organizację pracodawców: Naringslivets Hovedorganisasjon (NHO, Norwegian Confederation of Business). Głównym punktem konferencji będzie panel dyskusyjny Zawody i kompetencje przyszłości. Organizowana debata odbędzie się na najwyższym poziomie merytorycznym, dlatego wśród zaproszonych przez nas gości znajdą się profesorowie uczelni wyższej, a także przedstawiciele świata biznesu – reprezentanci takich marek, jak Manpower i Spółka Inżynierów SIM Sp. z o. o.

 

Wydarzenie będzie miało charakter merytoryczny, ale nie zabraknie w nim uczty dla duszy. Konferencja zostanie zwieńczona uroczystym bankietem. O pozytywne nastroje gości zadbają zaproszeni przez nas artyści. Część merytoryczna wydarzenia finansowana jest przez Norwegię poprzez Fundusze Norweskie 2014-2021 w ramach Programu „Dialog Społeczny – Godna Praca”, Projekt „Kształcenie zawodowe. Czy warto? Dialog o rynku pracy.”

 

W wydarzeniu weźmie udział około 150 przedstawicieli największych firm z województwa lubelskiego oraz samorządu, jak i przedstawicieli uczelni wyższych oraz szkolnictwa zawodowego. Wśród zaproszonych gości będą Członkowie Pracodawców Lubelszczyzny „Lewiatan”, jak również osoby niezwiązane z naszą organizacją. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja elektroniczna poprzez stronę konferencji www.konferencjazikp.pl.

 

Konferencja „Zawody i kompetencje przyszłości” została objęta Patronatem Honorowym  Prezydenta Miasta Lublin, Politechniki Lubelskiej oraz Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Szczegóły

Data:
30 października
Godzina:
16:30 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
www.konferencjazikp.pl

Miejsce wydarzenia

Hotel Mercure Lublin Centrum
Skip to content