Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Trzech Tenorów SHOW – zmiana terminu

27 stycznia @ 19:00 - 21:00

70PLN

Koncert „Trzech Tenorów Show” pierwszy raz w Lublinie.

Czarują głosem publiczność w całej Polsce, prezentują największe partie operowe i operetkowe, a także muzykę popularną i rozrywkową. Mowa o Trzech Tenorach w składzie: Bartosz Kuczyk, Mirosław Niewiadomski i Mariusz Adam Ruta.

Już 15 grudnia 2021 r. o godz. 19.00 wystąpią po raz pierwszy w Lublinie w Studio Polskiego Radia im. Budki Suflera przy ul. Obrońców Pokoju 2.

Koncert, na który zapraszamy udowodni, że każdy wieczór, każde spotkanie z Trzema Tenorami może mieć zupełnie inny charakter i to nie tylko ze względu na skład wykonawców. Każdy artysta ma tak bogaty repertuar, w którym dominować będą m.in. arie „Wielka sława to żart”, czy pieśni neapolitańskie „O sole mio”, „Granada”, a także piosenki z musicali i przeboje muzyki rozrywkowej „Love me tender”. Podczas koncertu nie zabraknie utworów Coena, Presleya czy Sinatry i pięknych, polskich kolęd.

Bilety dostępne na stronie ebilet.pl: https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/ oraz w sklepach Media Markt w Lublinie przy ul. Witosa 32 i ul. Zana 31.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Szczegóły

Data:
27 stycznia
Godzina:
19:00 - 21:00
Koszt:
70PLN
Kategoria Wydarzenie:
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/klasyka/opera-operetka/trzech-tenorow/

Miejsce wydarzenia

Polskie Radio Lublin
Obrońców Pokoju 2
Lublin,lubelskie20-030Polska
Skip to content