Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert ŁUKASZA PAWLIKA

7 sierpnia @ 19:00 - 20:30

7 sierpnia, godz. 19.00, Studio im. Budki Suflera, w cyklu Nie tylko rock’n’roll koncert Łukasza Pawlika. Koncert z udziałem publiczności. Transmisja na antenie Radia Lublin. Streaming na www.radio.lublin.pl; profilu Radia Lublin na Facebooku i radiowym kanale YouTube.

 

Koncert z muzyką z wydanego w 2019 autorskiego albumu Łukasza Pawlika Long-Distance Connections, do którego nagrań zaprosił całą plejadę gwiazd muzyki improwizowanej z USA, takich jak Randy, Michael Brecker, Mike Stern, Dave Weckl oraz wybitnych polskich jazzmanów, m.in. Dawida Główczewskiego, Pawła Pańtę i Cezarego Konrada. Płyta Łukasza Pawlika spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem w środowisku muzycznym, o czym najlepiej świadczą recenzje, które otrzymała.

Materiał z płyty zaprezentowany zostanie w wersji kwartetowej, a Łukaszowi Pawlikowi, grającemu na fortepianie i instrumentach klawiszowych na scenie towarzyszyć będą saksofonista Dawid Główczewski, basista Paweł Pańta i perkusista Cezary Konrad, których usłyszeć można na płycie. Będzie to mieszanka energetycznych groove’ów, ekspresyjnych improwizacji, liryki, podparta dużą dawką elektroniki.

 

Szczegóły

Data:
7 sierpnia
Czas:
19:00 - 20:30
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Polskie Radio Lublin
Strona internetowa:
www.radio-lublin.pl

Miejsce

Studio im.Budki Suflera
Lublin,lubelskiePolska+ Google Map
Skip to content