Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

II Turniej piłkarski o Puchar im. Powstańców Warszawskich

1 sierpnia @ 09:00 - 18:00

Dnia 1 sierpnia 2020 roku (sobota) na boisku Orlik w Gminie Głusk (Dominów 81e) odbędzie się II Turniej Piłkarski o Puchar im. Powstańców Warszawskich. Turniej ma na celu przybliżenie wiedzy o powstaniu warszawskim i upamiętnienie żołnierzy zrywu powstańczego z 1944 roku, szczególnie pochodzącym lub obecnie mieszkającym w Lublinie. Celem turnieju jest kształtowanie postaw patriotycznych oraz promowanie sportowego trybu życia. Organizatorem turnieju jest Fundacja im. Kazimierza Wielkiego.

Oficjalne rozpoczęcie rozgrywek zaplanowano na godzinę 9.00. Rozgrywki odbywać się będą najpierw w fazie grupowej, a następnie w fazie pucharowej. Dwie najlepsze drużyny zmierzą się w finale, który wyłoni drugiego zdobywcę Pucharu im. Powstańców Warszawskich.

Każdy z uczestników turnieju otrzyma pamiątkowy certyfikat. Najlepsi zawodnicy otrzymają nagrody rzeczowe. Dla najlepszego bramkarza i strzelca turnieju przewidziano nagrody specjalne.

W pierwszej edycji turnieju, która odbyła się w 2019 roku wzięło udział wiele drużyn piłkarskich występujących w amatorskich ligach Lublina. Turniej to nie tylko sportowa rywalizacja. Wydarzenie ma również walor edukacyjny. W przerwie pomiędzy rozgrywkami odbywać się będą wykłady o powstaniu, pokazy pro-obronne, a także prezentowane będą podstawowe czynności związane z udzieleniem pierwszej pomocy.

 

https://www.facebook.com/events/578805452782195/

Szczegóły

Data:
1 sierpnia
Czas:
09:00 - 18:00
Wydarzenie kategoria:

Organizator

Fundacja im. Kazimierza Wielkiego
Strona internetowa:
www.fkw.edu.pl

Miejsce

Dominów
Dominów,lubelskiePolska+ Google Map
Skip to content