Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Finały sezonu PGE Nowy Poziom PLE

24 listopada

PLAKAT NP BIALA PODLASKA A3 v2 2mm

Już 24 listopada odbędzie się ostatni w tym roku turniej pod szyldem PGE Nowy Poziom PLE. Zwieńczeniem całorocznego cyklu rozgrywek Polskiej Ligi Esportowej i PGE Polskiej Grupy Energetycznej będą zawody LAN-owe w Białej Podlaskiej. Oprócz zmagań 56 zawodników, odwiedzający będą mogli wziąć udział w panelach edukacyjnych, strefach gamingowych, aktywnościach sportowych i spotkaniach z influencerami. Polska Liga Esportowa i PGE Polska Grupa Energetyczna w tym roku zorganizowały już cztery splity rozgrywek PGE Nowy Poziom PLE, odwiedzając z eventami Łódź, Chełm oraz Łomżę. Zamknięciem tegorocznego cyklu będzie turniej offline w Białej Podlaskiej, który PLE i PGE przygotowuje we współpracy z Akademią Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.

Uczelniany kampus będzie destynacją finałów cyklu, na których będzie można zobaczyć 54 najlepszych zawodników z czterech tytułów: Counter-Strike 2, League of Legends, Clash Royale oraz EA Sports FC 24. Najlepsi zawodnicy poprzednich turniejów PGE Nowy Poziom PLE dostaną bezpośrednie zaproszenia, natomiast pozostałe miejsca na zawodach finałowych powędrują do zwycięzców eliminacji. Kwalifikacje będą prowadzone na Challengermode oraz Faceit.

PGE Nowy Poziom PLE to pierwsza w Polsce sieć regionalnych rozgrywek edukacyjno-esportowych na poziomie graczy-amatorów, która ma na celu oddolne budowanie struktur polskiej sceny esportowej, wychowywanie nowych talentów i rozwijanie kompetencji graczy w grze i poza nią.

Partnerami PGE Nowy Poziom PLE są PGE Polska Grupa Energetyczna, G2A.

Patronat Honorowy: Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Szczegóły

Data:
24 listopada
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

kampus AWF
Biała Podlaska, + Google Map
Skip to content