Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy: Koncert J.J. Band

16 sierpnia @ 19:00 - 21:00

Jesteście gotowi na rejs po muzycznym świecie Tadeusza Nalepy? W niedzielę, 16 sierpnia, pasjonatów bluesa zapraszamy na wyjątkową podróż inspirowaną postacią i muzyką bluesowego mistrza, Tadeusza Nalepy.

W tym roku ponownie spotykamy się w Porcie Marina i chociaż warsztaty w formie tradycyjnej się nie odbędą, to i tak zapewnimy Wam moc atrakcji. Z całą pewnością nie zabraknie rytmów bluesa, które fanom gatunku zaserwuje J.J. Band.

Zespół w ciągu dziesięciu lat działalności zdobył miano jednej z najlepszych grup bluesowych w Polsce. W 2010 roku wydał autorską płytę “J.J. Band i przyjaciele grają utwory Tadeusza Nalepy – “Blues”, uznaną za najlepszą polską płytę bluesową. Podczas koncertu usłyszycie utwory stworzone przez Tadeusza Nalepę – ojca chrzestnego polskiego bluesa, we współczesnych, świeżych aranżacjach.

Publiczność będzie miała okazję się przekonać, że klasyczny materiał sprzed 40 lat ciągle jest aktualny, a w wykonaniach grupy słychać nie tylko szacunek dla mentora polskiego bluesa, ale i entuzjazm, energię oraz wysoki poziom umiejętności młodych muzyków.

Koncert zapewni słuchaczom nie lada atrakcję, a niepowtarzalny klimat wydarzenia od lat tworzą jego wierni sympatycy, którzy cyklicznie przyjeżdżają na puławską imprezę.

Oprócz stałych członków zespołu, na scenie pojawią się także goście specjalni.

J.J. Band w składzie:

 

Jacek „Jogi” Jaguś – gitara i wokal

Bartek „Boruta” Łęczyński – harmonijka

Piotr Michalak – piano, hammond

Andrzej „Stagracz” Stagraczyński – bass

Bartosz „Mr. Shuffle” Niebielecki – perkusja

 

Gościnnie zagrają:

Marek Raduli – gitara

Rafał Karasiewicz – piano

Na koncert grupy J.J. Band i Przyjaciele zapraszamy o godz. 19:00 do Portu Marina. Jedyne co musicie zrobić, aby móc przyjść na koncert, to wypełnić interaktywny formularz znajdujący się na stronie www.domchemika.pl.

Nie trzeba drukować potwierdzenia, a przy wejściu na teren wydarzenia należy podać swoje nazwisko. Pamiętacie – trzeba się stawić min. 20 minut przed rozpoczęciem imprezy. Ilość miejsc ograniczona.

 

Zadanie dofinansowane z budżetu Miasta Puławy w ramach projektu „Bluesowy rejs – pamięci Tadeusza Nalepy”.

Szczegóły

Data:
16 sierpnia
Czas:
19:00 - 21:00
Wydarzenie kategorie:
,

Organizator

Puławski Osrodek Kultury “Dom Chemika”
Telefon:
81 887 96 01-4
Strona internetowa:
www.domchemika.pl

Miejsce

Marina Puławy
ul. Portowa 3
Lublin,lubelskie24-100Polska
+ Google Map
Telefon:
(81) 887 96 01
Skip to content