Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Bialskie Targi Pracy

22 września @ 09:00 - 13:00

BIALSKIE TARGI PRACY wysylka scaled

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej zaprasza na Bialskie Targi Pracy.

22 września w godzinach 9:00-13:00 w hali Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej przy ul. Stanisława Marusarza 8 odbędą się Bialskie Targi Pracy, których organizatorem jest Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej.

 

Celami, które przyświecają organizacji tego wydarzenia jest stworzenie wyjątkowej przestrzeni na bezpośredni kontakt osób bezrobotnych, poszukujących pracy z pracodawcami oraz konfrontacja kompetencji i oczekiwań młodzieży szkół ponadpodstawowych, a także studentów, z potrzebami rynku pracy.

Uczestnicy będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z ponad 100 wystawcami: pracodawcami, przedstawicielami szkół i służb mundurowych. Podczas targów nie zabraknie ofert pracy kilkudziesięciu firm z regionu, znajdą się też propozycje podniesienia kwalifikacji zawodowych. Chętni będą mogli skorzystać z diagnozy predyspozycji zawodowych oraz konsultacji z zakresu przygotowania dokumentów aplikacyjnych.

Przewidziano również konsultacje z ekspertami Państwowej Inspekcji Pracy, Straży Granicznej oraz Powiatowego Urzędu Pracy w zakresie legalnego zatrudniania i pobytu cudzoziemców na terenie Polski. Zapraszamy więc pracodawców zainteresowanych tymi zagadnieniami do wizyty na targach i kontaktu z dyżurującymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania.

W bogatej ofercie „Targów” przewidziano również pokaz interwencji funkcjonariuszy Zakładu Karnego, instruktaż udzielania pierwszej pomocy, pokaz makijażu biznesowego przeprowadzony przez Medyczne Studium Zawodowe oraz prezentacja uzbrojenia Wojska Polskiego. Do młodzież szkół ponadpodstawowych  skierowane zostały wykłady pt. „Sztuczna inteligencja w biznesie” oraz „Innowacyjność na rynku pracy’.

Patronat nad wydarzeniem objęli Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Starosta Powiatu Bialskiego oraz Prezydent Miasta Biała Podlaska.

Szczegóły

Data:
22 września
Godzina:
09:00 - 13:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

hala Akademii Wychowania Fizycznego
Biała Podlaska, lubelskie Polska + Google Map
Skip to content