Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

3. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej

22 września @ 10:30 - 24 września @ 13:00

Lublin – już po raz 3 stolicą chirurgii minimalnie inwazyjnej

22 września w Lubelskim Centrum Konferencyjnym rozpoczyna się 3. Kongres Chirurgii Minimalnie Inwazyjnej. To jedyne tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej. Inicjatorem Kongresu jest Profesor Grzegorz Wallner, Konsultant Krajowy w dziedzinie chirurgii ogólnej.

Podczas konferencji zostaną omówione tematy niezwykle istotne z perspektywy lekarza, ale również mające wpływ na jakość leczenia pacjentów w Polsce, jak m.in.: wpływ pandemii COVID–19 na realizację świadczeń zdrowotnych w zakresie chirurgii, małoinwazyjne procedury w leczeniu oparzeń, chirurgia bariatryczna, techniki małoinwazyjne w chirurgii chorób przełyku czy raka trzustki.

 

W Kongresie weźmie udział blisko 40 prelegentów z całego świata (w tym 25 ekspertów zagranicznych). Podejmowane dyskusje i wypracowane w trakcie wydarzenia wnioski przyczynią się do wsparcia rozwoju praktykujących lekarzy oraz będą inspiracją dla młodych adeptów chirurgii.

 

Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Komitet Honorowy: Minister Zdrowia Dr n. ekon. Adam Niedzielski, Wojewoda Lubelski Lech Sprawka, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Lublin Dr Krzysztof Żuk, Rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie Prof. dr hab. n. med. Wojciech Załuska

 

Więcej informacji na: www.kongreschmi.pl

Szczegóły

Początek:
22 września @ 10:30
Koniec:
24 września @ 13:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Lubelskie Centrum Konferencyjne
Lublin, lubelskie Polska + Google Map
Skip to content