Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„2 plus 1 Symfonicznie”

17 listopada @ 19:00 - 20:30

Orkiestra koncert w dniu 17.11.2023 Facebook 800 1000 zmodyfikowany

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu przygotowuje wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod tytułem „2 plus 1 Symfonicznie”. Koncert odbędzie się 17 listopada 2023 r.  w Zamojskim Domu Kultury o godzinie 19:00.

„Chodź, pomaluj mój świat”, „Iść w stronę słońca”, „Windą do nieba” to tylko ułamek repertuaru kultowej polskiej formacji 2 plus 1. Ich nieśmiertelne hity odtwarzane w rozgłośniach radiowych, remiksowane i często wykonywane przez współczesnych artystów nie pozwalają o sobie zapomnieć. Tym razem będzie można podziwiać je w zupełnie innej odsłonie – zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną i fortepian przez pianistę Klaudiusza Janię zyskały głębię brzmienia oraz harmonii, co nadało nowego koloru tym niezapomnianym przebojom.

Na scenie wystąpi wybitnie uzdolniona wokalistka – Magdalena Meisel oraz pianista –Klaudiusz Jania wraz z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą dyrygenta – Tadeusza Wicherka.

 

Wstęp:  Sprzedaż biletów w kasie Orkiestry (ul. Partyzantów 2) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 14.30.
Sprzedaż online:  https://bilety.io/u91sX

Szczegóły koncertu na stronie internetowej – https://namyslowiacy.pl/wydarzenia/koncert-2-plus-1-symfonicznie/oraz na profilu Facebook – https://www.facebook.com/namyslowiacy/

Szczegóły

Data:
17 listopada
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://namyslowiacy.pl/wydarzenia/koncert-2-plus-1-symfonicznie/

Miejsce wydarzenia

Zamojski Dom Kultury
Lublin, lubelskie Polska + Google Map
Skip to content