Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 53 64 200
informacje@radio-lublin.pl
Kontakt z sekretariatem:
poczta@radio-lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Słuchaj Radia Lublin i wygrywaj bilety! Kolejna 'Strefa Dobrej Muzyki' przed nami. Tym razem zagrają Trubadurzy!

W siedzibie Radia Lublin odbyło się losowanie kolejności emisji audycji wyborczych, które nadawane będą na naszej antenie od najbliższej soboty.

W najbliższy czwartek - 8 października odbędzie się projekt „Myślę, więc wybieram”. Swój udział zapowiedzieli uczniowie z 10 lubelskich szkół. Około 300 osób zasiądzie na widowni w Dużym Studiu Muzycznym Polskiego Radia Lublin przy ulicy...

W ubiegłym tygodniu zmarł Franciszek Walicki - 'Ojciec Polskiego Big-Beatu'. Był dziennikarzem muzycznym i animatorem kultury, dzięki któremu powstało wiele zespołów muzycznych. Dzisiejszy program wypełni wspomnienie o nim.

Na naszej radiowej antenie po godzinie 23.00 spotkanie z Iwoną Łysakowską (na zdjęciu) - znaną z działań społecznych i z wielkiego serca dla najmłodszych w potrzebie.

Co trzeci Polak dostaje pracę 'po znajomości'. Czy to zawsze musi oznaczać coś złego? Pracę 'po plecach' zwykle utożsamialiśmy z przyjmowaniem kogoś, kto niekoniecznie ma wymagane umiejętności, ale jest przez kogoś polecony. Teraz się to zmienia.

Jak zadbać o siebie u progu jesieni opowie Anna Sokołowska – wykładowca w Pracowni Kosmetologii i Medycyny Kosmetycznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, wizażystka, stylistka, kosmetolog i andragog.

Zapraszamy do lubelskiej dzielnicy Dziesiąta. Dowiedzą się Państwo, skąd pochodzi ta nazwa, dlaczego kolej jest, a zwłaszcza była, tak ważna dla rozwoju tej części miasta i jak teraz wyglada ta dzielnica.

Drodzy cykliści płci obojga, zainteresowań i orientacji rowerowych wszelakich!

 

Sonda dnia

Moja ulubiona pora roku to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

Pajączek

Blog ze smakiem
  2015-10-04 11:18:00

Znienacek

Blog ze smakiem
  2015-09-20 10:28:00

Zdjęcia

Wideo