Zadzwoń lub napisz:
801-501-022 | 81 743-73-83
informacje@radio.lublin.pl

Słuchaj nas online

lub nastaw się na 102,2 fm

Nagroda im. Aleksandra Milskiego dla Redakcji Reportażu Polskiego Radia Lublin. To nowa kategoria w konkursie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich przeznaczona dla redakcji mediów lokalnych za podejmowanie tematów ważnych dla ich społeczności.

Słuchowisko Małgorzaty Żurakowskiej 'Przychodnia pod przetrąconą łapą' opowiada o dniu w lecznicy dla zwierząt, do której przychodzą właściciele ze swoimi pupilami: starsza Pani z sunią, która za bardzo obrosła w tłuszczyk, gekon- uciekinier...

W audycji o mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych rozgrywanych w Katarze, o meczach ligowych zespołów z regionu w piłce ręcznej, koszykówce i siatkówce.

Do japońskiego miasta Yamaguchi wyruszyli z Warszawy polscy cykliści. Celem wielkiej dziewięcioetapowej rowerowej sztafety jest skautowe jamboree - światowy zlot harcerzy, który odbędzie się w Kraju Kwitnącej Wiśni pod koniec lipca.

Dawno, dawno temu, każda dobrze wychowana młoda panna musiała umieć robić na szydełku, na drutach, haftować i szyć. Bez tego nie była dobrą kandydatką na żonę.

W programie przedstawimy sylwetkę muzyczną Phila Manzanery, przed laty znanego przede wszystkim z grupy Roxy Music, a dziś bardziej jako współpracownika Davida Gilmoura, a także współtwórcę najnowszej (ostatniej?) płyty Pink Floyd 'The Endless River'.

 

2/3°C

Sonda dnia

Największy przebój Haliny Frąckowiak to:

Co? Gdzie? Kiedy?

Blog Grażyny Lutosławskiej

O schodzeniu

Blog ze smakiem
  2015-01-25 11:28:00

Druga strona księżyca

Blog ze smakiem
  2015-01-18 11:24:00

Zdjęcia

Wideo